KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 15124340
nr 1512 4340
Lennart Färnmark
(1918-1981), Sverige
Tusch, Ej signerad. Bildmått: ca 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 49x56 cm
Lennart Färnmark, svensk skulptör och tecknare född 1918, död 1981 .
Utrop:
300 kr
måndag 19 december 2022
kl 19:09:40
Lennart Färnmark
Läs mer om Lennart Färnmark